Kézilabda

Kézi BL: ez a fura gól is kellett a győri győzelemhez – videó

A hétvégén a budapesti Papp László Sportarénában rendezik meg a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjét. A Győri Audi ETO KC a szombati elődöntőben könnyen verte a Podgoricát (26-20). A kisalföldi együttesben Yvette Broch az első félidő végén kitalálta Batinovic kapus gondolatát, a hálóőr indítását lefülelte, a labdát pedig a kapuba dobta, szokatlan találat volt, annyi szent.

Kézi BL: varázslatos ETO, Görbiczék gáláztak az elődöntőben " KÉZILABDA › Európai kézilabda

Remekül kezdte az elődöntőt a győri alakulat, Tomori góljával a nyolcadik percben 4-1-re vezetett az ETO. A magyar csapat védekezése fantasztikus volt a meccs elején,a montenegróiak alig találták a réseket a falon. Grimbsö egy védést követően a lábát fájlalta, szerencsére a norvég kapus sérülése nem bizonyult komolynak, így folytathatta a meccset.

A Rába-partiak a fináléban a Vardar Szkopje együttesével mérik össze az erejüket, a 17.45-kor kezdődő meccset a Sport 1 élőben közvetíti.